Powrót do strony głównej

Posty

Wyróżnienie dla prof. E. Mączyńskiej w kategorii Przyjaciel „Teraz Polska”

środa, 26 lipca 2023

SALON24.PL: Krzysztof Przybył jest prezesem Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, znanej od ponad trzydziestu lat jako organizator konkursu „Teraz Polska”. W ramach tej inicjatywy wyróżniono setki polskich firm, oferujących najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Cel Fundacji to promocja dobrych, polskich marek, a jednocześnie przyczynianie się do wzmacniania marki Polska w Europie i na świecie.

20 lipca w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, odbyło się letnie spotkanie Klubu „Teraz Polska”.

Spotkanie w licznym gronie przedstawicieli polskich firm, instytucji, świata nauki i dyplomacji – przyjaciół Fundacji „Teraz Polska”, osób, którym leży na sercu prestiż Marki Polska.

Wyróżnienia odebrali:

  • prof. Elżbieta Mączyńska, prezes honorowa Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego;
  • Tomasz Brożek, współwłaściciel Piekarni „Złoty Kłos” z Dobczyc;
  • prof. Wojciech Zgliczyński, sława polskiej endokrynologii;
  • dr Andrzej Gantner, wiceprezes zarządu i dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności.

Ponad trzydziestoletnia historia Fundacji „Teraz Polska” to historia ludzi o dobrej woli i wielkiej dozie optymizmu. Misja wspierania polskich marek, które składają się na prestiż Marki Polska, może być realizowana dzięki zaangażowaniu pro bono dziesiątek wybitnych osobistości. Są wśród nich ludzie reprezentujący różne środowiska, różne zawody, z różnych pokoleń – łączy ich determinacja, by promować to, co polskie. Patrząc na to, jak dużą przemianę przeszła polska gospodarka od początku lat dziewięćdziesiątych, ich zaangażowanie przyniosło wspaniałe owoce. Dziękowałem im ze sceny i jeszcze raz, w tym miejscu, chcę za to podziękować.

Przeczytaj cały artykuł