Powrót do strony głównej

Posty

Webinaria Programu Analityczno-Badawczego Fundacji Warszawski Instytut Bankowości

środa, 8 lutego 2023

Zapraszamy na webinarium organizowane przez Warszawski Instytut Bankowości w dniu 9.02.2023 w godz. 10:00 - 13:00. Spotkanie poświęcone jest prezentacji raportu zespołu PAB WiB nt. Wyzwań Polityki Antyinflacyjnej w Polsce.

Webinarium rozpocznie się prezentacją raportu opracowanego przez zespół Programu Analityczno-Badawczego Warszawskiego Instytutu Bankowości pt. „Wyzwania polityki antyinflacyjnej w Polsce”. Po prezentacji raportu nastąpią 3 rundy dyskusji poświęcone dotychczasowym skutkom inflacji i zagrożeniom związanym z jej utrzymaniem, ocenie działań antyinflacyjnych, jak również potrzebnym działaniom antyinflacyjnym. W panelu dyskusyjnym "Ocena dotychczasowych działań antyinflacyjnych" weźmie udział prof. Łukasz Hardt, Wiceprezes PTE.

Program PAB WIB powstał w 2019 r. jako odpowiedź na potrzeby sektora bankowego w zakresie wysokiej jakości analiz i badań z obszaru cyberbezpieczeństwa i nowych technologii, a także szeroko rozumianego otoczenia sektora bankowego. Warto podkreślić, że Program powstał przy wsparciu Związku Banków Polskich, Krajowej Izby Rozliczeniowej oraz Biura Informacji Kredytowej. PAB WIB zaprasza do udziału w webinariach poświęconych prezentacji i pogłębionej dyskusji dotyczącej przygotowywanych raportów i analiz.

Webinaria skierowane są przede wszystkim do pracowników sektora bankowego, pracowników naukowych i praktyków z branży finansowej. Udział w spotkaniach jest bezpłatny – zachęcamy do rejestracji.

PROGRAM DEBATY

Rejestracja

Żródło: Organizatorzy