Powrót do strony głównej

Nowe wydarzenia

Konferencja naukowa: Nauki ekonomiczne i zarządzania - dokonania i wyzwania

środa, 26 października 2022

Szanowni Państwo,

W imieniu Rady Naukowej Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego – Oddział w Bydgoszczy mam zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji naukowej pt. Nauki ekonomiczne i zarządzania - dokonania i wyzwania, organizowane w dniu 27 października 2022 r. przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy z okazji obchodów 60-lecia działalności organizuje szereg wydarzeń związanych z uświetnieniem jubileuszu. Wśród nich jednym z najważniejszych jest organizacja konferencji naukowej pt. "Nauki ekonomiczne i zarządzania - dokonania i wyzwania", która organizowana jest pod kierownictwem naukowym prof. Mirosława Bochenka, Celem konferencji jest podsumowanie 60-letniej tradycji działalności Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego – Oddział w Bydgoszczy, prezentacja wyników badań w zakresie szeroko rozumianej tematyki społeczno-ekonomicznej oraz upowszechnianie wiedzy ekonomicznej w kontekście dokonań oraz wyzwań przyszłości.

Konferencja odbędzie się 27 października 2022 r. o godzinie 11:00 w Domu Ekonomisty w Bydgoszczy (ul. Długa 34, Bydgoszcz).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej konferencji oraz do wzięcia udziału w tegorocznej konferencji!

Pozdrowienia

Małgorzata Goede
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy
ul. Długa 34
85-034 Bydgoszcz
tel. 52 322 90 64
e-mail: goede@pte.bydgoszcz.pl

www.pte.bydgoszcz.pl